Prodaja - Kuća 200 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Istok Gerakas
450 000 €
2250 €/m²
Property 52053 photo 1
Property 52053 photo 2
Property 52053 photo 3
Property 52053 photo 4
Property 52053 photo 5
Property 52053 photo 6
Property 52053 photo 7
Property 52053 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1992
  • Broj soba: 8
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 200 kv.m u Atini. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila, ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu.

Za prodaju
440 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 34448
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
500 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 30953
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
450 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 52053
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
550 000 € 2115 €/m²
  • Kod objekta 22334
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
480 000 € 912 €/m²
  • Kod objekta 37336
  • Kvadratura 526 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
650 000 € 4304 €/m²
  • Kod objekta 62910
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 60001
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
605 000 € 2630 €/m²
  • Kod objekta 39369
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter