500 000 €
3906 €/m²
Property 13073 photo 1
Property 13073 photo 2
Property 13073 photo 3
Property 13073 photo 4
Property 13073 photo 5
Property 13073 photo 6
Property 13073 photo 7
Property 13073 photo 8

Detalji

  • Broj soba: 5
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 128 kv.m u Atini. kuća 4 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
500 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 30953
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
530 000 € 2120 €/m²
  • Kod objekta 58432
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
720 000 € 2322 €/m²
  • Kod objekta 63578
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
640 000 € 1205 €/m²
  • Kod objekta 57705
  • Kvadratura 531 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
500 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 57211
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
510 000 € 2040 €/m²
  • Kod objekta 65685
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
670 000 € 1558 €/m²
  • Kod objekta 31877
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
680 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 16614
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 2321 €/m²
  • Kod objekta 37565
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter