525 000 €
2283 €/m²
Property 63437 photo 1
Property 63437 photo 2
Property 63437 photo 3
Property 63437 photo 4
Property 63437 photo 5
Property 63437 photo 6
Property 63437 photo 7
Property 63437 photo 8
Property 63437 photo 9
Property 63437 photo 10
Property 63437 photo 11
Property 63437 photo 12
Property 63437 photo 13
Property 63437 photo 14
Property 63437 photo 15
Property 63437 photo 16
Property 63437 photo 17
Property 63437 photo 18
Property 63437 photo 19
Property 63437 photo 20
Property 63437 photo 21
Property 63437 photo 22
Property 63437 photo 23
Property 63437 photo 24
Property 63437 photo 25
Property 63437 photo 26
Property 63437 photo 27
Property 63437 photo 28
Property 63437 photo 29
Property 63437 photo 30
Property 63437 photo 31
Property 63437 photo 32
Property 63437 photo 33
Property 63437 photo 34
Property 63437 photo 35
Property 63437 photo 36

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 750 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 230 kv.m u Atini. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Semi-first floor se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i kamin, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
500 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 30953
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
450 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 52053
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
500 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 30951
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
680 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 16614
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
500 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 13073
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
640 000 € 1205 €/m²
  • Kod objekta 57705
  • Kvadratura 531 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
550 000 € 2115 €/m²
  • Kod objekta 22334
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
765 000 € 2483 €/m²
  • Kod objekta 63731
  • Kvadratura 308 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter