550 000 €
5000 €/m²
Property 65667 photo 1
Property 65667 photo 2
Property 65667 photo 3
Property 65667 photo 4
Property 65667 photo 5
Property 65667 photo 6
Property 65667 photo 7
Property 65667 photo 8
Property 65667 photo 9
Property 65667 photo 10
Property 65667 photo 11
Property 65667 photo 12
Property 65667 photo 13
Property 65667 photo 14
Property 65667 photo 15
Property 65667 photo 16
Property 65667 photo 17
Property 65667 photo 18
Property 65667 photo 19
Property 65667 photo 20
Property 65667 photo 21
Property 65667 photo 22
Property 65667 photo 23

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 2005
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju stan od 110 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
500 000 € 4237 €/m²
  • Kod objekta 64296
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
515 000 € 4904 €/m²
  • Kod objekta 60362
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 5102 €/m²
  • Kod objekta 65814
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
745 000 € 4656 €/m²
  • Kod objekta 34315
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
735 000 € 6621 €/m²
  • Kod objekta 64242
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 2922 €/m²
  • Kod objekta 52302
  • Kvadratura 154 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
665 000 € 7388 €/m²
  • Kod objekta 53094
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
460 000 € 3833 €/m²
  • Kod objekta 44105
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 46911
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter