500 000 €
4237 €/m²
Property 64296 photo 1
Property 64296 photo 2
Property 64296 photo 3
Property 64296 photo 4
Property 64296 photo 5
Property 64296 photo 6
Property 64296 photo 7
Property 64296 photo 8
Property 64296 photo 9
Property 64296 photo 10
Property 64296 photo 11
Property 64296 photo 12
Property 64296 photo 13
Property 64296 photo 14
Property 64296 photo 15
Property 64296 photo 16
Property 64296 photo 17
Property 64296 photo 18
Property 64296 photo 19
Property 64296 photo 20

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 2008
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Opis

Na prodaju stan od 118 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 4 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i zajednički bazen, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
440 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 60992
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
520 000 € 8387 €/m²
  • Kod objekta 58357
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
404 000 € 4590 €/m²
  • Kod objekta 58950
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
435 000 € 6214 €/m²
  • Kod objekta 56679
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65667
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
410 000 € 4019 €/m²
  • Kod objekta 62419
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 5102 €/m²
  • Kod objekta 65814
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
536 000 € 6536 €/m²
  • Kod objekta 65340
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
491 000 € 4676 €/m²
  • Kod objekta 58952
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter