665 000 €
7389 €/m²
Property 53094 photo 1
Property 53094 photo 2
Property 53094 photo 3
Property 53094 photo 4
Property 53094 photo 5
Property 53094 photo 6
Property 53094 photo 7
Property 53094 photo 8
Property 53094 photo 9
Property 53094 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2022
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 90 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad, na šumu.Poseduje i tende, grejanje.

Za prodaju
597 000 € 2926 €/m²
  • Kod objekta 50958
  • Kvadratura 204 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
600 000 € 5454 €/m²
  • Kod objekta 57679
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
685 000 € 13173 €/m²
  • Kod objekta 64129
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
596 000 € 6850 €/m²
  • Kod objekta 65343
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 2291 €/m²
  • Kod objekta 33477
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
560 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 53010
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
780 000 € 6393 €/m²
  • Kod objekta 65771
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
745 000 € 4656 €/m²
  • Kod objekta 34315
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
850 000 € 6296 €/m²
  • Kod objekta 58341
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
665 000 € 7388 €/m²
  • Kod objekta 53094
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter