460 000 €
3833 €/m²
Property 44105 photo 1
Property 44105 photo 2
Property 44105 photo 3
Property 44105 photo 4
Property 44105 photo 5
Property 44105 photo 6
Property 44105 photo 7
Property 44105 photo 8
Property 44105 photo 9
Property 44105 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 1955
  • Godina renoviranja: 2010
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 4300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Opis

Na prodaju stan od 120 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je Raspored kutak Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
553 000 € 6583 €/m²
  • Kod objekta 65337
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
584 000 € 6790 €/m²
  • Kod objekta 65344
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
416 000 € 4378 €/m²
  • Kod objekta 58953
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
440 000 € 5432 €/m²
  • Kod objekta 58948
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4743 €/m²
  • Kod objekta 59669
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
495 000 € 5963 €/m²
  • Kod objekta 65225
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
395 000 € 4438 €/m²
  • Kod objekta 65047
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
670 000 € 6320 €/m²
  • Kod objekta 64887
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
452 000 € 5445 €/m²
  • Kod objekta 65224
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter