Prodaja - Stan 154 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
450 000 €
2922 €/m²
Property 52302 photo 1
Property 52302 photo 2
  • Kod objekta 52302
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 154 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 6
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 154 kv.m u Atini. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin.

Za prodaju
584 000 € 6790 €/m²
  • Kod objekta 65344
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 3883 €/m²
  • Kod objekta 58949
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
610 000 € 5596 €/m²
  • Kod objekta 64675
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60365
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
378 000 € 4909 €/m²
  • Kod objekta 56725
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 65133
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
395 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 57670
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 5454 €/m²
  • Kod objekta 57679
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
431 000 € 5192 €/m²
  • Kod objekta 65223
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 59703
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter