570 000 € 530 000 €
5096 €/m²
Property 58253 photo 1
Property 58253 photo 2
Property 58253 photo 3
Property 58253 photo 4
Property 58253 photo 5
Property 58253 photo 6
Property 58253 photo 7
Property 58253 photo 8
Property 58253 photo 9
Property 58253 photo 10
Property 58253 photo 11
Property 58253 photo 12
Property 58253 photo 13
Property 58253 photo 14
Property 58253 photo 15
Property 58253 photo 16
Property 58253 photo 17

Detalji

  • Sprat: penthaus
  • Godina izgradnje: 1975
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 104 kv.m u Atini. Stan se nalazi 10. sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje.

Za prodaju
850 000 € 6692 €/m²
  • Kod objekta 58091
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
670 000 € 3145 €/m²
  • Kod objekta 3933
  • Kvadratura 213 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
705 000 € 5507 €/m²
  • Kod objekta 65052
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
765 000 € 6270 €/m²
  • Kod objekta 65770
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 5652 €/m²
  • Kod objekta 64139
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
840 000 € 6315 €/m²
  • Kod objekta 65020
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 5416 €/m²
  • Kod objekta 21909
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
498 000 € 4742 €/m²
  • Kod objekta 58961
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
700 000 € 4320 €/m²
  • Kod objekta 38732
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 6170 €/m²
  • Kod objekta 36378
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter