350 000 €
2941 €/m²
Property 65643 photo 1
Property 65643 photo 2
Property 65643 photo 3
Property 65643 photo 4
Property 65643 photo 5
Property 65643 photo 6
Property 65643 photo 7
Property 65643 photo 8
Property 65643 photo 9
Property 65643 photo 10
Property 65643 photo 11
Property 65643 photo 12
Property 65643 photo 13
Property 65643 photo 14
Property 65643 photo 15
Property 65643 photo 16
Property 65643 photo 17
Property 65643 photo 18
Property 65643 photo 19
Property 65643 photo 20
Property 65643 photo 21
Property 65643 photo 22
Property 65643 photo 23
Property 65643 photo 24

Detalji

  • Godina izgradnje: 1976
  • Godina renoviranja: 2010
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: D
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju stan od 119 kv.m u Atini. Stan se sastoji od 2 sprata. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, grejanje, ostavu.

Za prodaju
300 000 € 3614 €/m²
  • Kod objekta 59801
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 3662 €/m²
  • Kod objekta 59800
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4743 €/m²
  • Kod objekta 59669
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 65145
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65001
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3555 €/m²
  • Kod objekta 60397
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65768
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 5181 €/m²
  • Kod objekta 62422
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter