320 000 € 295 000 €
2458 €/m²
Property 65107 photo 1
Property 65107 photo 2
Property 65107 photo 3
Property 65107 photo 4
Property 65107 photo 5
Property 65107 photo 6
Property 65107 photo 7
Property 65107 photo 8
Property 65107 photo 9
Property 65107 photo 10
Property 65107 photo 11
Property 65107 photo 12
Property 65107 photo 13
Property 65107 photo 14
Property 65107 photo 15
Property 65107 photo 16
Property 65107 photo 17
Property 65107 photo 18
Property 65107 photo 19
Property 65107 photo 20
Property 65107 photo 21
Property 65107 photo 22
Property 65107 photo 23
Property 65107 photo 24
Property 65107 photo 25
Property 65107 photo 26
Property 65107 photo 27
Property 65107 photo 28
Property 65107 photo 29

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 1962
  • Godina renoviranja: 1998
  • Broj soba: 4
  • Tip sobe: 120
  • Grejanje: dizel
  • Type of flooring: marble
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 17000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 120 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 66063
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
297 000 € 3300 €/m²
  • Kod objekta 65614
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3918 €/m²
  • Kod objekta 63032
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 65145
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 7380 €/m²
  • Kod objekta 63911
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
420 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65768
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 65007
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3265 €/m²
  • Kod objekta 65250
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 4266 €/m²
  • Kod objekta 65385
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
410 000 € 4939 €/m²
  • Kod objekta 65222
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter