Property 59801 photo 1
Property 59801 photo 2
Property 59801 photo 3
Property 59801 photo 4
Property 59801 photo 5
Property 59801 photo 6
Property 59801 photo 7
Property 59801 photo 8
Property 59801 photo 9

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 83 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i kamin, klima uređaj, tende, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
295 000 € 4214 €/m²
  • Kod objekta 63667
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 7714 €/m²
  • Kod objekta 65359
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 5510 €/m²
  • Kod objekta 65764
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod objekta 65317
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
315 000 € 4200 €/m²
  • Kod objekta 65578
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5400 €/m²
  • Kod objekta 65320
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65306
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 66014
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65349
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
294 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65766
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter