320 000 €
3556 €/m²
Property 60397 photo 1
Property 60397 photo 2
Property 60397 photo 3
Property 60397 photo 4
Property 60397 photo 5
Property 60397 photo 6
Property 60397 photo 7
Property 60397 photo 8
Property 60397 photo 9
Property 60397 photo 10
Property 60397 photo 11
Property 60397 photo 12
Property 60397 photo 13

Detalji

  • Sprat: 5.sprat
  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 8300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 90 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
263 000 € 5977 €/m²
  • Kod objekta 65216
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
335 000 € 4785 €/m²
  • Kod objekta 65297
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6136 €/m²
  • Kod objekta 66013
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 66014
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod objekta 65355
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 4268 €/m²
  • Kod objekta 65048
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 65069
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 6022 €/m²
  • Kod objekta 66012
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 65007
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter