Prodaja - Zemljište 22000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
810 000 €
36 €/m²
Property 34056 photo 1
Property 34056 photo 2
Property 34056 photo 3
Property 34056 photo 4
Property 34056 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 36 km
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 22000 kv.m. na Krfu. Sa mogućnošću izgradnje do 500 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
750 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 40478
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
700 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 37791
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 200 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 22880
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
650 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51125
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 100 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 9106
  • Kvadratura 40000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
650 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 37194
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
950 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 34020
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
870 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 19477
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
800 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 50209
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter