530 000 €
106 €/m²
Property 63876 photo 1
Property 63876 photo 2
Property 63876 photo 3
Property 63876 photo 4
Property 63876 photo 5
Property 63876 photo 6
Property 63876 photo 7
Property 63876 photo 8
Property 63876 photo 9
Property 63876 photo 10
Property 63876 photo 11
Property 63876 photo 12
Property 63876 photo 13
Property 63876 photo 14
Property 63876 photo 15
Property 63876 photo 16
Property 63876 photo 17

Detalji

  • Udaljeno od mora: 620 m
  • Udaljenost od grada: 19 km
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4982 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 60716
  • Kvadratura 2603 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
600 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 45278
  • Kvadratura 14530 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
550 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 6155
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
430 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 63499
  • Kvadratura 5064 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 33678
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
580 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 42862
  • Kvadratura 17500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
550 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 40569
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
700 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 56994
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
550 000 € 785 €/m²
  • Kod objekta 51327
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
490 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 11133
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m

Prijava za Newsletter