325 000 €
2241 €/m²
Property 65509 photo 1
Property 65509 photo 2
Property 65509 photo 3
Property 65509 photo 4
Property 65509 photo 5
Property 65509 photo 6
Property 65509 photo 7
Property 65509 photo 8
Property 65509 photo 9
Property 65509 photo 10
Property 65509 photo 11
Property 65509 photo 12
Property 65509 photo 13
Property 65509 photo 14
Property 65509 photo 15
Property 65509 photo 16
Property 65509 photo 17
Property 65509 photo 18
Property 65509 photo 19
Property 65509 photo 20
Property 65509 photo 21
Property 65509 photo 22
Property 65509 photo 23
Property 65509 photo 24
Property 65509 photo 25

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1992
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodaju stan od 145 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
382 000 € 3031 €/m²
  • Kod objekta 64644
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 3157 €/m²
  • Kod objekta 64651
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
365 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 64676
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
325 000 € 2241 €/m²
  • Kod objekta 65509
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3555 €/m²
  • Kod objekta 66117
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter