335 000 €
4295 €/m²
Property 65932 photo 1
Property 65932 photo 2
Property 65932 photo 3
Property 65932 photo 4
Property 65932 photo 5
Property 65932 photo 6
Property 65932 photo 7
Property 65932 photo 8
Property 65932 photo 9
Property 65932 photo 10
Property 65932 photo 11
Property 65932 photo 12
Property 65932 photo 13
Property 65932 photo 14
Property 65932 photo 15
Property 65932 photo 16
Property 65932 photo 17
Property 65932 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1930
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 78 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i klima uređaj, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
290 000 € 2959 €/m²
  • Kod objekta 58082
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 63988
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
382 000 € 3031 €/m²
  • Kod objekta 64644
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 4843 €/m²
  • Kod objekta 62082
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
309 000 € 2376 €/m²
  • Kod objekta 59963
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
355 000 € 2886 €/m²
  • Kod objekta 58206
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
365 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 64676
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 2962 €/m²
  • Kod objekta 53017
  • Kvadratura 135 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
325 000 € 3532 €/m²
  • Kod objekta 58273
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter