Property 66117 photo 1
Property 66117 photo 2

Detalji

  • Spratnost: 7
  • Godina izgradnje: 1956
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju stan od 90 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i lift.

Za prodaju
265 000 € 3840 €/m²
  • Kod objekta 65005
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
325 000 € 2241 €/m²
  • Kod objekta 65509
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3372 €/m²
  • Kod objekta 64591
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 2035 €/m²
  • Kod objekta 58412
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
460 000 € 3898 €/m²
  • Kod objekta 64614
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 3284 €/m²
  • Kod objekta 65072
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter