365 000 €
3842 €/m²
Property 65389 photo 1
Property 65389 photo 2
Property 65389 photo 3
Property 65389 photo 4
Property 65389 photo 5
Property 65389 photo 6
Property 65389 photo 7

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Podno grejanje
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 95 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
300 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 63988
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
400 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 57270
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
355 000 € 3585 €/m²
  • Kod objekta 59982
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
382 000 € 3031 €/m²
  • Kod objekta 64644
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 4235 €/m²
  • Kod objekta 62663
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
470 000 € 5595 €/m²
  • Kod objekta 61620
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
395 000 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 59229
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter