360 000 €
3158 €/m²
Property 64651 photo 1
Property 64651 photo 2
Property 64651 photo 3
Property 64651 photo 4
Property 64651 photo 5
Property 64651 photo 6
Property 64651 photo 7
Property 64651 photo 8
Property 64651 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2027
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju stan od 114 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, parking, travnjak, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
360 000 € 4235 €/m²
  • Kod objekta 62663
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
410 000 € 5061 €/m²
  • Kod objekta 63896
  • Kvadratura 81 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
460 000 € 3898 €/m²
  • Kod objekta 64614
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
515 000 € 4364 €/m²
  • Kod objekta 64615
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 4491 €/m²
  • Kod objekta 64616
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
382 000 € 3031 €/m²
  • Kod objekta 64644
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 3157 €/m²
  • Kod objekta 64651
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
365 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 64676
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
450 000 € 3284 €/m²
  • Kod objekta 65072
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 3478 €/m²
  • Kod objekta 65073
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter