382 000 €
3032 €/m²
Property 64644 photo 1
Property 64644 photo 2
Property 64644 photo 3
Property 64644 photo 4
Property 64644 photo 5
Property 64644 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7000 km

Opis

Na prodaju stan od 126 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
330 000 € 3055 €/m²
  • Kod objekta 55996
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 64546
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 61302
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 4491 €/m²
  • Kod objekta 64616
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
460 000 € 3898 €/m²
  • Kod objekta 64614
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 2111 €/m²
  • Kod objekta 36590
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 4235 €/m²
  • Kod objekta 62663
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
515 000 € 4364 €/m²
  • Kod objekta 64615
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3814 €/m²
  • Kod objekta 57578
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter