Prodaja - Zemljište 350 m² na Eviji

Grčka Srpskohrvatski / srpskohrvatski Evija
75 000 €
214 €/m²
Property 6545 photo 1
Property 6545 photo 2
Property 6545 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 1,2
  • Udaljeno od mora: 500 m

Opis

Na prodaju Zemljište od 350 kv.m. na Eviji. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
100 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 32968
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
70 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 5277
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
85 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 50175
  • Kvadratura 1030 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
80 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 42873
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
95 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 56404
  • Kvadratura 7300 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
65 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 5198
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
75 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 6545
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
65 000 € 209 €/m²
  • Kod objekta 6548
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
85 000 € 283 €/m²
  • Kod objekta 23322
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter