Property 5277 photo 1
Property 5277 photo 2
Property 5277 photo 3
Property 5277 photo 4
Property 5277 photo 5
Property 5277 photo 6
Property 5277 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 700 m

Opis

Na prodaju Zemljište od 1300 kv.m. na Eviji. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
75 000 € 149 €/m²
  • Kod objekta 6228
  • Kvadratura 503 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
65 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 6188
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
60 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 6184
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
100 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 32958
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
80 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 42873
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
70 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 5277
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
85 000 € 283 €/m²
  • Kod objekta 23322
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
70 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 9838
  • Kvadratura 471 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
60 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 5184
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
100 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 9440
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter