95 000 €
13 €/m²
Property 56404 photo 1
Property 56404 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 154 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7300 kv.m. na Eviji.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 9709
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
100 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 32958
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
100 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 9440
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
140 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 10019
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
80 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 42873
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
140 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 47084
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
85 000 € 283 €/m²
  • Kod objekta 23322
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
120 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 44545
  • Kvadratura 1026 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
100 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 32961
  • Kvadratura 7500 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter