65 000 €
209 €/m²
Property 6548 photo 1
Property 6548 photo 2
Property 6548 photo 3
Property 6548 photo 4
Property 6548 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 1,2
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 310 kv.m. na Eviji. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
65 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 5198
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
86 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 5165
  • Kvadratura 1322 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
60 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 5184
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
60 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 6184
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
95 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 56404
  • Kvadratura 7300 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
65 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 6546
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
66 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 37426
  • Kvadratura 1003 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
60 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 6185
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
75 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 6544
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter