85 000 €
82 €/m²
Property 50175 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od grada: 32 km
  • Udaljenost od aerodroma: 66 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1030 kv.m. na Eviji. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
76 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 6020
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 27000 m
Za prodaju
100 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 9440
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
85 000 € 283 €/m²
  • Kod objekta 23322
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
80 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 42873
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
105 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 7325
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
75 000 € 150 €/m²
  • Kod objekta 6186
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
120 000 € 307 €/m²
  • Kod objekta 5612
  • Kvadratura 390 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
85 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 50175
  • Kvadratura 1030 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
95 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 56404
  • Kvadratura 7300 m²
  • Udaljenost od mora 250 m

Prijava za Newsletter