Prodaja - Zemljište 2000 m² na Eviji

Grčka Srpskohrvatski / srpskohrvatski Evija
100 000 €
50 €/m²
Property 32968 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 66 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2000 kv.m. na Eviji. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
85 000 € 283 €/m²
  • Kod objekta 23322
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
120 000 € 307 €/m²
  • Kod objekta 5612
  • Kvadratura 390 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
105 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 7325
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
100 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 32968
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
120 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 44545
  • Kvadratura 1026 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
100 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 32958
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
100 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 32961
  • Kvadratura 7500 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
86 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 5165
  • Kvadratura 1322 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
120 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 26175
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m

Prijava za Newsletter