80 000 €
100 €/m²
Property 42873 photo 1
Property 42873 photo 2
Property 42873 photo 3
Property 42873 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 800 kv.m. na Eviji.Састоји се у оквиру плана града. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
105 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 7325
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
75 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 6544
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
100 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 32961
  • Kvadratura 7500 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
75 000 € 150 €/m²
  • Kod objekta 6186
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
75 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 6545
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
70 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 5277
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
66 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 37426
  • Kvadratura 1003 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
65 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 6188
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
65 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 6546
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter