85 000 €
283 €/m²
Property 23322 photo 1
Property 23322 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 43 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 300 kv.m. na Eviji. Sa mogućnošću izgradnje do 360 kv.m.

Za prodaju
85 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 50175
  • Kvadratura 1030 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
75 000 € 150 €/m²
  • Kod objekta 6186
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
100 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 32958
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
85 000 € 283 €/m²
  • Kod objekta 23322
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
100 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 32961
  • Kvadratura 7500 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
120 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 44545
  • Kvadratura 1026 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
75 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 6545
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
76 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 6020
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 27000 m
Za prodaju
100 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 9440
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter