Prodaja - Zemljište 12329 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Heraklion Gazi Rodija
660 000 €
53 €/m²
Property 65423 photo 1
Property 65423 photo 2
Property 65423 photo 3
Property 65423 photo 4
Property 65423 photo 5
Property 65423 photo 6
Property 65423 photo 7
Property 65423 photo 8
Property 65423 photo 9
Property 65423 photo 10
Property 65423 photo 11
Property 65423 photo 12
Property 65423 photo 13

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12329 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 558 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
800 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 38769
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
680 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 58882
  • Kvadratura 143484 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
853 000 € 1032 €/m²
  • Kod objekta 64551
  • Kvadratura 826 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
735 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 30343
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
550 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 12564
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
660 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 65423
  • Kvadratura 12329 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
540 000 € 539 000 € 159 €/m²
  • Kod objekta 16553
  • Kvadratura 3373 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
853 000 € 813 €/m²
  • Kod objekta 64552
  • Kvadratura 1048 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
800 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 32800
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 37410
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m

Prijava za Newsletter