800 000 €
32 €/m²
Property 32800 photo 1
Property 32800 photo 2
Property 32800 photo 3
Property 32800 photo 4
Property 32800 photo 5
Property 32800 photo 6
Property 32800 photo 7
Property 32800 photo 8
Property 32800 photo 9
Property 32800 photo 10
Property 32800 photo 11
Property 32800 photo 12
Property 32800 photo 13
Property 32800 photo 14

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 1,2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 25000 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 1200 kv.m.

Za prodaju
800 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 63744
  • Kvadratura 13439 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
650 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 40469
  • Kvadratura 13000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
800 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 32800
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
680 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 26886
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
660 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 65423
  • Kvadratura 12329 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
860 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 20324
  • Kvadratura 13200 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
800 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 32252
  • Kvadratura 13722 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
1 060 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 41899
  • Kvadratura 86000 m²
  • Udaljenost od mora 990 m
Za prodaju
940 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 37512
  • Kvadratura 4700 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
800 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 38769
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 450 m

Prijava za Newsletter