853 000 €
813 €/m²
Property 64552 photo 1
Property 64552 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 61 km

Sadržaj

  • Golden Visa

Opis

Na prodaju Zemljište od 1048 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
800 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 46523
  • Kvadratura 26134 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
800 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 38749
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
1 000 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 34287
  • Kvadratura 89000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
694 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 4766
  • Kvadratura 8200 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
1 100 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 12486
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
792 000 € 425 €/m²
  • Kod objekta 30280
  • Kvadratura 1860 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
695 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 57192
  • Kvadratura 3518 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 30124
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
1 200 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 12485
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
860 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 20324
  • Kvadratura 13200 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter