Prodaja - Zemljište 800 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Kolimvari
800 000 €
1000 €/m²
Property 38769 photo 1
Property 38769 photo 2
Property 38769 photo 3
Property 38769 photo 4
Property 38769 photo 5
Property 38769 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 450 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 800 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Kod objekta 24670
  • Kvadratura 2021 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
792 000 € 425 €/m²
  • Kod objekta 30280
  • Kvadratura 1860 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
800 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 32800
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
800 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 63744
  • Kvadratura 13439 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
853 000 € 813 €/m²
  • Kod objekta 64552
  • Kvadratura 1048 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
800 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 56706
  • Kvadratura 14549 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
680 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 26886
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
650 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 44104
  • Kvadratura 4580 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
860 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 20324
  • Kvadratura 13200 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 050 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 44361
  • Kvadratura 70000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m

Prijava za Newsletter