540 000 € 539 000 €
159 €/m²
Property 16553 photo 1
Property 16553 photo 2
Property 16553 photo 3
Property 16553 photo 4
Property 16553 photo 5
Property 16553 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3373 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
750 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 38075
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 40472
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
500 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 50669
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
450 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 56387
  • Kvadratura 10884 m²
  • Udaljenost od mora 284 m
Za prodaju
800 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 38750
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
800 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 32252
  • Kvadratura 13722 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
449 000 € 271 €/m²
  • Kod objekta 65403
  • Kvadratura 1654 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
550 000 € 407 €/m²
  • Kod objekta 33356
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
800 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 32800
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
450 000 € 449 €/m²
  • Kod objekta 62407
  • Kvadratura 1002 m²
  • Udaljenost od mora 900 m

Prijava za Newsletter