680 000 €
4 €/m²
Property 58882 photo 1
Property 58882 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 143484 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 22000 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
700 000 € 127 €/m²
  • Kod objekta 33666
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
550 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 12564
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
853 000 € 813 €/m²
  • Kod objekta 64552
  • Kvadratura 1048 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
800 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 32252
  • Kvadratura 13722 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
600 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 32335
  • Kvadratura 6340 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
640 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 63552
  • Kvadratura 7142 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
675 000 € 143 €/m²
  • Kod objekta 11960
  • Kvadratura 4700 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
750 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 32035
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
800 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 46523
  • Kvadratura 26134 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
694 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 4766
  • Kvadratura 8200 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter