225 000 €
2885 €/m²
Property 65364 photo 1
Property 65364 photo 2
Property 65364 photo 3
Property 65364 photo 4
Property 65364 photo 5
Property 65364 photo 6
Property 65364 photo 7
Property 65364 photo 8
Property 65364 photo 9
Property 65364 photo 10
Property 65364 photo 11
Property 65364 photo 12
Property 65364 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 1975
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 78 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
270 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 65356
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
320 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65252
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 7941 €/m²
  • Kod objekta 65319
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
305 000 € 6489 €/m²
  • Kod objekta 64722
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 8125 €/m²
  • Kod objekta 64932
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
310 000 € 2818 €/m²
  • Kod objekta 63668
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65031
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
275 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 65239
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 7142 €/m²
  • Kod objekta 65919
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter