260 000 €
8125 €/m²
Property 64932 photo 1
Property 64932 photo 2
Property 64932 photo 3
Property 64932 photo 4
Property 64932 photo 5
Property 64932 photo 6
Property 64932 photo 7
Property 64932 photo 8
Property 64932 photo 9

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 1990
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Type of flooring: wood, tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1450 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 32 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
285 000 € 9500 €/m²
  • Kod objekta 65482
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65349
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 3642 €/m²
  • Kod objekta 63823
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 65812
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
245 000 € 4016 €/m²
  • Kod objekta 65117
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 65010
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod objekta 63567
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
350 000 € 4216 €/m²
  • Kod objekta 65229
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
295 000 € 4402 €/m²
  • Kod objekta 65303
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 1702 €/m²
  • Kod objekta 65594
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter