Property 65252 photo 1
Property 65252 photo 2
Property 65252 photo 3
Property 65252 photo 4
Property 65252 photo 5
Property 65252 photo 6
Property 65252 photo 7
Property 65252 photo 8
Property 65252 photo 9
Property 65252 photo 10
Property 65252 photo 11
Property 65252 photo 12
Property 65252 photo 13
Property 65252 photo 14
Property 65252 photo 15
Property 65252 photo 16
Property 65252 photo 17
Property 65252 photo 18
Property 65252 photo 19

Detalji

  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 96 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, grejanje.

Za prodaju
350 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 65643
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
314 800 € 5939 €/m²
  • Kod objekta 63766
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 2276 €/m²
  • Kod objekta 64603
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 4438 €/m²
  • Kod objekta 65047
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 64940
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
450 000 € 5696 €/m²
  • Kod objekta 65493
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
293 000 € 6369 €/m²
  • Kod objekta 62956
  • Kvadratura 46 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
290 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 65145
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
297 000 € 3300 €/m²
  • Kod objekta 65614
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
410 000 € 4939 €/m²
  • Kod objekta 65222
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter