250 000 € 245 000 €
2552 €/m²
Property 63981 photo 1
Property 63981 photo 2
Property 63981 photo 3
Property 63981 photo 4
Property 63981 photo 5
Property 63981 photo 6
Property 63981 photo 7
Property 63981 photo 8
Property 63981 photo 9
Property 63981 photo 10
Property 63981 photo 11

Detalji

  • Godina izgradnje: 1972
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Type of flooring: marble/wood
  • Bedrooms: 2
  • Udaljeno od mora: 1750 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 96 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
305 000 € 4841 €/m²
  • Kod objekta 63704
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
310 000 € 7380 €/m²
  • Kod objekta 63911
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 3642 €/m²
  • Kod objekta 63823
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 4153 €/m²
  • Kod objekta 63932
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
295 000 € 4402 €/m²
  • Kod objekta 65303
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 65007
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65787
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 2818 €/m²
  • Kod objekta 63668
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
314 800 € 5939 €/m²
  • Kod objekta 63766
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter