250 000 €
7143 €/m²
Property 65919 photo 1
Property 65919 photo 2
Property 65919 photo 3
Property 65919 photo 4
Property 65919 photo 5
Property 65919 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 9200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 35 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
270 000 € 6136 €/m²
  • Kod objekta 66013
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod objekta 63567
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
280 000 € 4179 €/m²
  • Kod objekta 65299
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
295 000 € 4214 €/m²
  • Kod objekta 63667
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 6022 €/m²
  • Kod objekta 66012
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65306
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 7142 €/m²
  • Kod objekta 65919
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod objekta 65317
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 65643
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter