275 000 €
3929 €/m²
Property 65239 photo 1
Property 65239 photo 2
Property 65239 photo 3
Property 65239 photo 4
Property 65239 photo 5
Property 65239 photo 6
Property 65239 photo 7
Property 65239 photo 8
Property 65239 photo 9
Property 65239 photo 10

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Tip sobe: 70
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 70 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
280 000 € 4307 €/m²
  • Kod objekta 65009
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5510 €/m²
  • Kod objekta 65764
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 66014
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 4216 €/m²
  • Kod objekta 65229
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod objekta 65355
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 5400 €/m²
  • Kod objekta 65320
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 63425
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
285 000 € 4014 €/m²
  • Kod objekta 65118
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 64940
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 4153 €/m²
  • Kod objekta 63932
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter