280 000 €
3333 €/m²
Property 65031 photo 1
Property 65031 photo 2
Property 65031 photo 3
Property 65031 photo 4
Property 65031 photo 5
Property 65031 photo 6
Property 65031 photo 7
Property 65031 photo 8
Property 65031 photo 9
Property 65031 photo 10
Property 65031 photo 11

Detalji

  • Godina izgradnje: 1954
  • Godina renoviranja: 2018
  • Broj soba: 4
  • Tip sobe: 84
  • Grejanje: električno
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 6200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 84 kv.m u Atini. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
255 000 € 4636 €/m²
  • Kod objekta 65689
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 65944
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 64940
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
305 000 € 6489 €/m²
  • Kod objekta 64722
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 9642 €/m²
  • Kod objekta 65351
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 64504
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 6750 €/m²
  • Kod objekta 65348
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 4268 €/m²
  • Kod objekta 65048
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
295 000 € 4402 €/m²
  • Kod objekta 65303
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
232 000 € 6105 €/m²
  • Kod objekta 65217
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter