270 000 €
5400 €/m²
Property 65320 photo 1
Property 65320 photo 2
Property 65320 photo 3
Property 65320 photo 4
Property 65320 photo 5
Property 65320 photo 6
Property 65320 photo 7
Property 65320 photo 8
Property 65320 photo 9
Property 65320 photo 10
Property 65320 photo 11

Detalji

  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 50 kv.m u Atini. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj.

Za prodaju
320 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65252
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 65010
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 64961
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 7380 €/m²
  • Kod objekta 63911
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 65356
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 7941 €/m²
  • Kod objekta 65319
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 6170 €/m²
  • Kod objekta 65358
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 4268 €/m²
  • Kod objekta 65048
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 4090 €/m²
  • Kod objekta 66016
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65243
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter