240 000 €
2000 €/m²
Property 65787 photo 1
Property 65787 photo 2
Property 65787 photo 3
Property 65787 photo 4
Property 65787 photo 5
Property 65787 photo 6
Property 65787 photo 7
Property 65787 photo 8
Property 65787 photo 9
Property 65787 photo 10
Property 65787 photo 11
Property 65787 photo 12
Property 65787 photo 13
Property 65787 photo 14
Property 65787 photo 15
Property 65787 photo 16
Property 65787 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 1965
  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju stan od 120 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
255 000 € 4180 €/m²
  • Kod objekta 65116
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 4179 €/m²
  • Kod objekta 65299
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
305 000 € 3315 €/m²
  • Kod objekta 65813
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
195 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 66092
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 4148 €/m²
  • Kod objekta 66134
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 65944
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 65145
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 64961
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 4268 €/m²
  • Kod objekta 65048
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 63508
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter