497 000 €
4689 €/m²
Property 58947 photo 1
Property 58947 photo 2
Property 58947 photo 3
Property 58947 photo 4
Property 58947 photo 5
Property 58947 photo 6
Property 58947 photo 7
Property 58947 photo 8
Property 58947 photo 9
Property 58947 photo 10
Property 58947 photo 11
Property 58947 photo 12
Property 58947 photo 13
Property 58947 photo 14
Property 58947 photo 15
Property 58947 photo 16
Property 58947 photo 17
Property 58947 photo 18
Property 58947 photo 19
Property 58947 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 106 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana

Za prodaju
560 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 53010
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 5102 €/m²
  • Kod objekta 65814
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65667
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 4237 €/m²
  • Kod objekta 64296
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
407 000 € 2928 €/m²
  • Kod objekta 54377
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60369
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 4531 €/m²
  • Kod objekta 65321
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 5882 €/m²
  • Kod objekta 52191
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
452 000 € 5445 €/m²
  • Kod objekta 65224
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter