740 000 € 710 000 €
5680 €/m²
Property 58938 photo 1
Property 58938 photo 2
Property 58938 photo 3
Property 58938 photo 4
Property 58938 photo 5
Property 58938 photo 6
Property 58938 photo 7
Property 58938 photo 8
Property 58938 photo 9
Property 58938 photo 10
Property 58938 photo 11
Property 58938 photo 12
Property 58938 photo 13
Property 58938 photo 14
Property 58938 photo 15
Property 58938 photo 16
Property 58938 photo 17
Property 58938 photo 18
Property 58938 photo 19
Property 58938 photo 20
Property 58938 photo 21

Detalji

  • Sprat: 1. sprat
  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 125 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Kod objekta 64114
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 36714
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 5454 €/m²
  • Kod objekta 57679
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
800 000 € 1975 €/m²
  • Kod objekta 52316
  • Kvadratura 405 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
855 000 € 7008 €/m²
  • Kod objekta 64945
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
685 000 € 13173 €/m²
  • Kod objekta 64129
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
670 000 € 6320 €/m²
  • Kod objekta 64887
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 41764
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter