650 000 €
5417 €/m²
Property 21909 photo 1
Property 21909 photo 2
Property 21909 photo 3
Property 21909 photo 4
Property 21909 photo 5
Property 21909 photo 6
Property 21909 photo 7
Property 21909 photo 8
Property 21909 photo 9
Property 21909 photo 10
Property 21909 photo 11
Property 21909 photo 12
Property 21909 photo 13
Property 21909 photo 14
Property 21909 photo 15
Property 21909 photo 16
Property 21909 photo 17
Property 21909 photo 18

Detalji

  • Godina izgradnje: 1987
  • Godina renoviranja: 2003
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 120 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
584 000 € 6790 €/m²
  • Kod objekta 65344
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60365
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
715 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 64856
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
675 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 56769
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 50894
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
630 000 € 5478 €/m²
  • Kod objekta 65195
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
614 000 € 6395 €/m²
  • Kod objekta 65339
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 65133
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter