600 000 €
5455 €/m²
Property 57679 photo 1
Property 57679 photo 2
Property 57679 photo 3
Property 57679 photo 4
Property 57679 photo 5
Property 57679 photo 6
Property 57679 photo 7
Property 57679 photo 8
Property 57679 photo 9
Property 57679 photo 10
Property 57679 photo 11
Property 57679 photo 12
Property 57679 photo 13
Property 57679 photo 14
Property 57679 photo 15
Property 57679 photo 16
Property 57679 photo 17

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 2008
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 110 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, grejanje, alarm. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60368
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 1975 €/m²
  • Kod objekta 52316
  • Kvadratura 405 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
600 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 41764
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
596 000 € 6850 €/m²
  • Kod objekta 65343
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 50894
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
800 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 36714
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60364
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
670 000 € 3145 €/m²
  • Kod objekta 3933
  • Kvadratura 213 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
580 000 € 4461 €/m²
  • Kod objekta 65669
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter