850 000 €
6296 €/m²
Property 58341 photo 1
Property 58341 photo 2
Property 58341 photo 3
Property 58341 photo 4
Property 58341 photo 5
Property 58341 photo 6

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 2014
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 520 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju stan od 135 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 3 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, bazen, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
850 000 € 6692 €/m²
  • Kod objekta 58091
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
900 000 € 10843 €/m²
  • Kod objekta 64234
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
735 000 € 6621 €/m²
  • Kod objekta 64242
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
880 000 € 6717 €/m²
  • Kod objekta 62389
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
890 000 € 4450 €/m²
  • Kod objekta 62009
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 1975 €/m²
  • Kod objekta 52316
  • Kvadratura 405 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
1 260 000 € 6300 €/m²
  • Kod objekta 38662
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
840 000 € 6315 €/m²
  • Kod objekta 65020
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
765 000 € 6270 €/m²
  • Kod objekta 65770
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter