1 030 000 €
6688 €/m²
Property 65335 photo 1
Property 65335 photo 2
Property 65335 photo 3
Property 65335 photo 4
Property 65335 photo 5
Property 65335 photo 6
Property 65335 photo 7
Property 65335 photo 8
Property 65335 photo 9
Property 65335 photo 10
Property 65335 photo 11
Property 65335 photo 12
Property 65335 photo 13

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Tip sobe: 154
  • Grejanje: električno
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Opis

Na prodaju stan od 154 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 3 kupatila, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, baštu, travnjak, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 155 000 € 5775 €/m²
  • Kod objekta 38656
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Kod objekta 56963
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 136 000 € 7282 €/m²
  • Kod objekta 65347
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 260 000 € 6300 €/m²
  • Kod objekta 38662
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 015 000 € 6766 €/m²
  • Kod objekta 65336
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 6296 €/m²
  • Kod objekta 58341
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
960 000 € 7007 €/m²
  • Kod objekta 50743
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
910 000 € 7459 €/m²
  • Kod objekta 64957
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 7936 €/m²
  • Kod objekta 64113
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter